Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
  Kurumsal_______________________________________________________________________________________________________________
 

     Aluminyum ekstrüzyonun 1960 lı yıllarda başlayan gelişimi 1990 lı yıllarda çok hızlı bir sürece girmiştir.Son yıllarda yapılan çok sayıda tesis yatırımı Türkiye' yi aluminyum profil konusunda bir üs haline getirmiştir.Üretimin genellikle ihracat eksenine oturmuş olması beraberinde kaliteye olan talebi ve dolayısı ile gelişimini sağlamaktadır.

     Profilde kalitenin oluşumunu sağlayan unsurların başında kalıp gelmektedir. Ülkemizdeki kalıp teknolojisi ekstrüzyon sektörünün her zaman bir adım önünde yer almıştır. Bunun gerçekleşmesi ekstrüzyon kalıp sektöründe yer alan ALMEKS gibi firmalar sayesinde olmuştur.

Almeks, yenilikçi çözümler üretmedeki kabiliyeti sayesinde lider firmalardan biri olmuştur.Bunun en önemli destekleyici unsuru yetişmiş personeldir.Gerekli bilgi ve tecrübe donanımına sahip bir kadrosu olan ALMEKS, geleceğe güvenle bakmaktadır.

     Mükemmeliyetçi anlayışımız üretim teknolojilerimiz konusunda hiç durmadan yatırım yapmamıza sebeb olmaktadır.Almeks yatırımda önceliği her zaman insana vermiştir.Personelin gerekli bilgi ve tecrübeye ulaşması için hiçbir maliyetten kaçınmaz.

     Müşterilerimizin hızlı, kaliteli ve düşük maliyetli üretim yapabilmesi bizim ürettiğimiz kalıpların yüksek kalitede olmasına bağlıdır.Almeks' in başarılı olması demek müşterilerimizin başarılı olması demektir.Çelik seçiminden tutunda ısıl işleme kadar gösterdiğimiz tüm itinalı      çalışmaya güvenmenizi istiyoruz.Çünkü amacımız müşterilerimizle olan birlikteliğimizin sürekli olmasıdır.

      Başarımızın sırrı ise; yıllar içinde kazandığımız bilgi,yüksek kalitede, müşteri odaklı ve hızlı üretimimizdir.Almeks her zaman verdiği sözü tutar.

 
 
 
 
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
 
  ___________________________________Copyright © 20012 ALMEKS Alüminyum Ekstrüzyon Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır..________________________